Bağcılar şubemiz açıldı

Bayi ağını her geçen gün genişleten Nurs Lokman Hekim, İstanbul’da yeni bir şube daha açtı. Düzenlenen açılış töreninin ardından, İnönü Mahallesi, Bağcılar caddesinde hizmet verecek olan satış noktasının açılış kurdelesi Nurs Lokman Hekim Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Yılmaz ve bayi sahibi Ender Yıldız tarafından kesildi.

Açılış sonrasında kısa bir açıklama yapan Ercan Yılmaz; ürünlerimizi tüketicilerimize en sağlıklı ve hızlı yoldan ulaştırabilmek için bayi ağımızı sürekli genişletmekteyiz, amacımız tüm tüketicilerimizin ürünlerimize zahmet çekmeden ulaşabilmesini sağlayabilmektir. Türkiye genelinde binin üzerinde satış noktamız ile hizmet vermekteyiz, bu sayıyı gelecek yıllarda da arttırmaya devam edeceğiz.”şeklinde konuştu.

Nurs Lokman Hekim Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Yılmaz’da açılış sırasında yaptığı konuşmada; “Mağazalarımız alternatif tıp ürünleri ile dolu doğal bir eczane gibi, herkes mağazalarımızı ziyaret edip konuğumuz olabilir, çayımızı içebilir, tüketicilerimiz ile yakınlaşmak, ürünlerimizi tanıtmak, faydalarını açıklayabilmek için tüm halkımızı mağazalarımıza davet ediyorum.” dedi.

Üçüncü şubelerini açmakta olan şube sahibi Ender Yıldız; halkımızın Nurs Lokman Hekim ürünlerine gösterdiği ilgiden dolayı memnuniyet ve teşekkürlerini ifade etti. Satış noktalarına gelen tüm müşterilerin, aldıkları ürünlerden memnun kaldığını, yakınlarına da tavsiyede bulunduğunu bildirdi.

 

On birinci şubemiz Adana’da açıldı

Nurs Lokman Hekim Adana’daki on birinci şubesini Cemalpaşa Mahallesi, Mustafa Gümüşdamla Caddesinde muhteşem bir törenle hizmete açtı. Açılış törenine, Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ve çok sayıda seçkin davetli katıldı. Açılış öncesi kısa bir konuşma yapan Nurs Lokman Hekim Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Yılmaz, bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür etti.

Ercan Yılmaz’dan sonra konuşma kürsüsüne gelen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan ise tüm Nurs Lokman Hekim yetkililerine Yüreğir’de yapmış oldukları yatırımlar için teşekkür etti. Başkan Çelikcan yaptığı konuşmada, “Nurs Lokman Hekim’in çıkış ve büyüme noktası Yüreğir bölgesi, üretim tesisleri hala Yüreğir’de ve çok büyük yatırımları var.. Yüreğir Belediye Başkanı olarak kendilerine çok teşekkür ediyorum, özellikle bölgemiz dahilinde istihdama katkı sağlayan girişimlerini destekliyorum ve bugün açılışını yapmakta olduğumuz  mağazanın da kendilerine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” şeklinde açıklamalarda bulundu. 

Başkan Çelikcan’dan sonra kısa bir konuşma yapan AK Parti Adana Milletvekili Mehmet Şükrü Erdinç, Nurs Lokman Hekim’in Adana için çok önemli bir değer olduğunu ve on birinci şubelerinin açılış töreninde bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirten Erdinç; “Az önce Ercan Bey’e şube sayısını sordum. Adana’da on bir, Türkiye genelinde bin iki yüz şube bulunduğunu öğrendim, bin iki yüz şube gerçekten çok büyük bir rakam, ben ülkenin her yerinde Adana’da üretilen ürünlerin satılıyor olmasını, bu vesile ile şehrimizin bir anlamda tanıtımının da yapılıyor olmasını gerçekten önemsiyorum” dedi.

Açılışın son konuşmasını yapan Adana Valisi Hüseyin Avni Coş da içinde bulunulan tüketici haftasına dikkat çekerek, tüketici haklarına saygı gösteren tüm firmaları önemsediklerini belirtti. Vali Coş; “Bugün burada güzel bir işyerinin açılışını hep beraber gerçekleştiriyoruz. Her şeyden önce hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Bu hafta aynı zamanda tüketici haftası, biz tüketiciye ve tüketici memnuniyetine önem veren tüketicileri korumaya gayret sarf eden bütün işletmelere teşekkür ediyoruz şeklinde konuştu..

 

Nurs Lokman Hekim Bayileri Buluştu

Nurs Lokman Hekim Bayileri geleneksel hale gelen bayiler toplantısı ile Adana’da bir araya geldi. Bayiler toplantısı öncesinde Nurs Lokman Hekim üretim tesislerini gezen bayiler satmakta oldukları şifalı bitkilerin nasıl üretildiklerini incelediler.

Nurs Lokman Hekim Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sabahattin Yılmaz, Nedim Yılmaz ve Murat Yılmaz etkinliğe katılan bayilerin sorularını yanıtladılar, kalite standartlarımızı satış noktalarımızda da sürekli yukarı taşıyabilmek için önerilerde bulundular.

Sırasıyla bitkisel çay paketleme, bitkisel kapsül-tablet üretim bantları, aromatik su üretim bantları, kozmetik ürün üretim makine parkurları ve macun üretim bölümlerini gezen bayiler daha sonra sevkiyat parkuru ve fabrika toptan satış mağazasını görme imkanı buldular.

Bayilere seslenen Nurs Lokman Hekim Danışman Doktoru Uzman Dr. Dinçer Erdinç; “İşin zor kısmını zaten Nurs Lokman Hekim yapıyor. Bizler sonradan dahil olup, elimizden geldiğince katkı sağlamaya çalışıyoruz. Tıp dünyası şifalı bitkiler konusunda bir gelişim süreci yaşıyor ve emin olun ki tüketiciler de sentetikten uzaklaşıp doğal ürünlere doğru yöneliyorlar. Bu gelişme yüz yılımızı aldı fakat ne yazık ki ağır bedeller ödeyerek de olsa gerçekleri anlamaya başladık.” diyerek alternatif tıbbın önemini bir kez daha vurguladı.

 

Nurs Lokman Hekim 1201'inci Şubesini Açtı

Nurs Lokman Hekim, Hatay’ın İskenderun İlçesi Doktorlar Caddesi’ne bin iki yüz birinci şubesini açtı. Düzenlenen açılış törenine, Nurs Lokman Hekim Yönetimi Kurulu Başkanı Ercan Yılmaz, İskenderun Belediye Başkan vekili Ahmet Bircan Akkuş, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başar, Nurs Lokman Hekim Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yılmaz, Nurs Lokman Hekim İskenderun Şube Sorumlusu Rahmi Aygül ve çok sayıda davetli  katıldı.

Açılış öncesinde kısa bir konuşma yapan Nurs Lokman Hekim İskenderun Şube Sorumlusu Rahmi Aygül; Nurs Lokman Hekim ürünlerini halkla buluşturan dördüncü iş yerini açmaktan dolayı büyük mutluluk yaşadığını belirtip, şunu herkesin bilmesini isterim; tüketiciler gelip “Nurs Lokman Hekim’in ürünlerini aldık çok memnun kaldık” dediklerinde göğsümüz kabarıyor. Nurs Lokman Hekim Yönetim Kurulu Başkanımız Ercan Yılmaz Bey’e teşekkür ederim. Nurs Lokman Hekim halkımıza hizmet ediyor.” dedi.

Açılışta konuşan Nurs Lokman Hekim Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Yılmaz, insanlığa daha fazla faydalı olabilmek için çalıştıklarını söyledi. Amaçlarının Türkiye’nin tüm illerindeki insanlara faydalı olmak olduğunu vurgulayan Ercan Yılmaz, “Ülkemizde yetişen bitki türleri gerçekten benzersiz, doğa ülkemize diğer ülkelerden çok daha cömert davranmış, bu şifalı bitkiler aynı zamanda milli servetimizdir. Biz şifalı bitkilerimizin doğada yok olup gitmesine müsaade etmiyor onları en uygun şekilde topluyor, en iyi standartlar altında üretiyor ve yine en iyi şekilde tüketicilere ulaştırmaya gayret ediyoruz. Bunun en iyi yolu da şube ve bayiler aracılığı ile ulaştırmak. İskenderun’da aslında bu üçüncü şubemiz, Sadece burada değil Türkiye genelinde ben de bu işin içine girmek istiyorum, şube yada bayi açmak istiyorum diyen tüm vatandaşlara da yardımcı oluyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Nurs Lokman Hekimden Örnek Davranış

Adana İl Müftülüğü tarafından TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında stant açan Nurs Lokman Hekim, 9 gün süren etkinlikler kapsamında vatandaşlara ücretsiz şifalı bitkiler çayı dağıttı. Etkinliklere katılan vatandaşlar, hazırlanan programlara katılmadan önce Nurs Lokman Hekim Standı’na uğrayarak hem dinlendi hem de şifalı bitki çaylarından içerek keyifli vakitler geçirdiler.

Mustafa Sungur Hizmet Binası Açıldı

Çukurova İlim ve Hizmet Derneği tarafından Mustafa Sungur Hizmet Binası açıldı. Açılışa Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Seyhan Kaymakamı Ahmet Okur, Nurs Lokman Hekim Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Yılmaz, Bediüzzaman Said Nursi’nin talebelerinden olan Mehmet Fırıncı, Kırıkhanlı Alim Ali Sert ve Mustafa Sungur’un oğlu Muhammet Sungur’un yanı sıra Türkiye’nin pek çok noktasından vatandaşlar katıldı.

 

Mahmut Çelikcan, Nurs grubun İstanbul merkezini ziyaret etti

Bir dizi temas ve ziyaretlerde bulunmak üzere İstanbul’a gelen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Nurs Grup İstanbul Merkezi’ni ziyaret etti.

Başkan Çelikcan daha sonra Nurs Lokman Hekim Medya Grubu'nda yer alan Koza TV İstanbul Stüdyoları'nı gezdi. Konuk olarak katılacağı canlı yayın öncesinde tüm departmanları tek tek dolaşan Başkan Çelikcan, Koza TV ve Kanal A Genel Yayın Yönetmeni Selahattin Sekin’den her konuda bilgi aldı.

Başkan Çelikcan, ziyareti sırasında bir süre Nurs Lokman Hekim Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Yılmaz ile görüştü. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nedim Yılmaz, ziyaretlerinden dolayı Başkan Çelikcan'a teşekkür etti.

 

 

Nurs Lokman Hekim Ataşehir şubesini açtı

Her geçen gün şube ve bayi sayısını arttıran Nurs Lokman Hekim son olarak İstanbul’un Ataşehir ilçesi Hacıbekir Caddesi Esatpaşa Mahallesi'nde şube açtı.

Muhteşem bir organizasyonla yapılan açılışa Nurs Lokman Hekim Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Yılmaz, Mescit Köyü Dernek Başkanı Kadir Kaçar ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış kurdelesinin Nedim Yılmaz, Nurs Lokman Hekim Ataşehir Şube sahibi Mustafa Şahin ile birlikte kesti. Esatpaşa Mahalle sakinleri büyük ilgi gösterdi.

Açılış sonrası haber kameralarımıza konuşan şube sahibi Mustafa Şahin yaşadığı heyecanı paylaştı. Mustafa Şahin yaptığı açıklamada, "Ataşehir'de yeniyiz. Ama halk Nurs Lokman Hekimi tanıyor, şubemiz kısa süre içinde halkımızın uğrak noktası olacaktır dedi.